افزونه گرویتی ویو GravityView – Gravity Forms – گرویتی فرم فارسی
گرویتی فرم یک فرم ساز حرفه ای برای وردپرس می باشد که توسط آن میتوانید فرم های خود را ایجاد کرده و در اختیار کاربران قرار دهید. این فرم ساز امکانات بسیار زیادی داشته و قابلیت های مختلفی را در اختیارتان قرار خواهد داد. با این وجود برخی امکانات در این افزونه احساس شده و برای همین منظور نیاز به نصب افزونه های جانبی این صفحه ساز می‌باشد. از جمله امکانات مورد نیاز در این فرم ساز ، نیاز به نمایش وضعیت فرم های تکمیل شده کاربر و نمایش نتیجه کنترل آن به کاربر می باشد. در چنین شرایطی شما نیازمند این هستید که پس از پر کردن فرم های مختلف توسط کاربر ، شما پس از بررسی اطلاعات ورودی کاربر یاداشتی برای اطلاع کاربر در فرم درج کنید. همچنین جهت اطلاع کاربر از نتیجه درخواست خود شما نیاز به افزونه ای می باشد که بتواند یک ویو های متنوعی از فرم ها برای کاربر ایجاد نماید. نکته: برای کار با افزونه گرویتی ویو میتوانید به آموزش گرویتی ویو و برای خرید افزونه گرویتی ویو به این لینک مراجعه کنید.
افزونه GravityView دارای جداول متنوعی است که شما میتوانید با روش های مختلف اطلاعاتی که بواسطه فرم های گراویتی ارسال شده را برای کاربر نمایش دهید.
در این افزونه جهت استفاده آسان از این اطلاعات می‌توانند به کاربران این امکان را بدهید تا از جستجو آن استفاده کرده و محتوا مورد نظر را یافت کنند. همچنین می‌توانید مطالب را بر اساس معیار خود مرتب کرده و فیلترهای مختلف را در اختیار کاربران قرار دهید. شما نیز می‌توانید نحوه نمایش اطلاعات فرم ها را با کشیدن و رها کردن المنت های مورد نیاز طراحی کنید. افزونه گروایتی ویو برای نمایش اطلاعات گروایتی فرم می باشد که دارای ویو های مختلفی که با توجه به نیاز کاربر می توان از قالب پیشفرض آن استفاده کرد. افزونه جانبی DataTables : نمایش ستون های متعدد از هر رکورد به همراه نمایش به صورت رسپانسیو افزونه جانبی Math by GravityView محاسبات ریاضی ( ضرب – تقسیم – میانگین و …) افزونه جانبی Gravity Forms Import Entries ایمپورت گروهی ورودی ها را از طریق فایل اکسل افزونه جانبی A-Z Filters جستجو بر حسب حروف انگلیسی در بالای هر پیچ برای کاربران افزونه جانبی Featured Entries ورودی ویژه دلخواه در لیست به صورت هایلایت و یا ابتدای صفحه نخست افزونه جانبی GravityView Advanced Filtering فیلتر پیشرفته برای تنظیم نحوه نمایش اطلاعات افزونه جانبی Gravityview sharing seo امکان اشتراک گذاری ورودی ها به وسیله این افزودنی افزونه جانبی Gravityview ratings reviews درج نظر و امتیاز برای ورودی های کاربران خرید افزونه گرویتی ویو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مقالات